0212-858 22 60 / info@seliminsaat.com.tr

Vizyon & Misyon

VİZYON

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değeri olarak koruyan SELİM İNŞAAT kuruluşundan bu  yana faaliyet gösterdiği sektörlerde verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmak  bunun yanı sıra ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız. 20 Yıllık birikimi ile en son teknolojik olanakları kullanarak gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, mükemmelleşme anlayışını esas almış, insana doğaya, çevreye ve topluma saygılı, üstün nitelikli yapı anlayışı ile sektöründe fark yaratan SELİM İNŞAAT modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı ve bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.

Uzun vadede kârlılığın kalitenden geçtiğinin bilinciyle hareket eden; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunan; her yönden güven duyulan bir marka olarak sürdürülebilirliği sağlamaktadır.

 

Tüm Hakları Selim İnşaat'a aittir. Copyright 2014